Haapajärvi -seuran tunnustuspalkinto Kiilojen jalkapalloilijoille kehitystyöstä
SeuraJulkaistu: 14.12.2023 21.58

Haapajärvi -seuran tunnustuspalkinto Kiilojen jalkapalloilijoille kehitystyöstä

🏆 NYT SAA TUULETTAA! 🏆

Haapajärvi-Seura palkitsi tänään Haapajärven Kiilojen jalkapallojaoston kehitystyön tunnustuspalkinnolla Lounas-Kahvila Salladoksessa järjestetyssä tilaisuudessa.🌟 Jaoston puheenjohtaja Petri Törmäsen vastaanottama kunnianosoitus merkitsee koko yhteisölle paljon ja on osoitus kovasta työstä, jota jalkapalloyhteisö on tehnyt

👏 "Jalkapallojaosto on kasvattanut viime vuosina voimakkaasti harrastajamääräänsä. Haapajärven Kiiloilla on vuonna 2023 10 eri jalkapallojoukkuetta sekä tytöissä että pojissa kuin myös miesten sarjassa. Haapajärvelle jalkapallojoukkueisiin on tullut useita jäseniä naapurikunnista. Jalkapallo tunnetaan hyvästä valmennustyöstä

🙏 Sydämellinen kiitos Haapajärvi-seuralle tästä mahtavasta tunnustuksesta. Iso kiitos tästä kuuluu kaikille pelaajillemme, huoltajillemme, valmentajillemme, joukkueenjohtajillemme ja yhteistyökumppaneillemme, jotka ovat tehneet tämän mahdolliseksi – olette 💎. Tästä on hyvä jatkaa! ⚽️💪💙


#sininensydän
#siniselläsydämellä
#sininenperhe
#sininentalvi

Haapajärven Kiilat Ry

PL 50

85801 Haapajärvi

puh. 040 5524444

haapajarvenkiilat@gmail.com